Equip docent curs 2020-2021

 

INSTITUT ESCOLA GAVÀ MAR

EQUIP DIRECTIU

ÒRGANS DE GOVERN  2020 – 2021

BEATRIZ OSEIRA ABRIL

DIRECTORA

MONICA ROJO PEDRAJAS

CAP D’ESTUDIS

JULIO TENA VILALLONGA

CAP D’ESTUDIS

ERIKA TATIANA GERONA BARCENA

COORDINADORA PEDAGÒGICA

EVA PUENTE PONCE

COORDINADORA PEDAGÒGICA

LAIA LORENTE CORREAS

SECRETÀRIA

DOCENTS DE INFANTIL

ESTHER GÓMEZ

P3-A

ISABEL BOIX

P3-B

SÍLVIA GARCÍA

P4-A

NÚRIA LÓPEZ

P4-B

LEONOR CRUZ

P5-A

ISABEL VAÑÓ

P5-B

LAURA BALFEGÓ

TÈCNICA EDUCACIÓ INFANTIL (TEI)

PILAR PUENTE

REFORÇ INFANTIL

ESPECIALISTES INFANTIL

MIREIA TORO

ANGLÈS

OLGA BORRÁS

MÚSICA

LAIA LORENTE

PSICOMOTRICITAT

DOCENTS DE PRIMÀRIA

SARA GARCÍA

1r-A

CRISTINA VENTOSA

1r-B

MIRIAM POLO

2n-A

ANA Mª JARQUE

2n-B

ESTHER HERNÁNDEZ

3r-A

VANESSA CASANOVA

3r-B

JAVIER MARTÍN

1/3

ADELINA SALMERÓN

4t-A

MONTSE BALSERA

4t-B

ANA JIMÉNEZ

5è-A

MIRIAM CAPARRÓS

5è-B

JOSÉ LUÍS RAMÓN

6è-A

Mª JOSÉ GARCÍA

6è-B

ESPECIALISTES PRIMÀRIA

MIREIA TORO

ANGLÈS CICLE INICIAL

SUSANA RODRÍGUEZ

ANGLÈS CICLE MITJÀ

SANDRA REYES

ANGLÈS CICLE SUPERIOR

OLGA BORRÀS

MÚSICA CICLE INICIAL

MÒNICA ROJO

MÚSICA CICLE MITJÀ

ESTER ESCOFET

MÚSICA CICLE SUPERIOR

XAVIER RIBES

EDUCACIÓ FÍSICA CICLE INICIAL

JOSE CARBAJALES

EDUCACIÓ FÍSICA CICLE MITJÀ

MELODY LÓPEZ

EDUCACIÓ FÍSICA CICLE SUPERIOR

SARA GARCÍA

ATENCIÓ A LA DIVERSITAT

LOURDES MENIS

ATENCIÓ A LA DIVERSITAT

ERIKA T. GERONA

ART VISUEL

ANA TELLO

REFORÇ

PROFESSORAT SECUNDÀRIA

SANDRA SABARTÉS

1r ESO – A

LORENA SOBRINO

1r ESO – B

LAIA SUADES

1r ESO – C

LAURA PÉREZ

1r ESO – D

CARLES CASADEMORT

2n ESO – A

ANTÓNIA VERA

2n ESO – B

CARME OTERO

2n ESO – C

GEMMA CUBELLS

3r ESO – A

SABINA GARCÍA

3r ESO – B

SALVADOR SOCIAS

3r ESO – C

ANNA VILANOVA

4t  ESO – A

ESTEL RODRÍGUEZ

4t ESO – B

MAR VIZOSO

4t  ESO – C

ESPECIALISTES SECUNDÀRIA

CARME OTERO

CATALÀ

LAIA SUADES

CATALÀ

MIREIA ESTRADA

CATALÀ

SONIA SENDRA

CASTELLÀ

ANTÒNIA VERA

CASTELLÀ

ASJA FERUSIC

CASTELLÀ

ELENA RODRÍGUEZ

MATEMÀTIQUES

SABINA GARCÍA

MATEMÀTIQUES

SANDRA SABARTÉS

MATEMÀTIQUES

LLUIS PAUNÉ

TECNOLOGIA

SALVADOR SOCIAS

TECNOLOGIA

GEMMA CUBELLS

CIÈNCIES NATURALS

CARLES CASADEMORT

CIÈNCIES NATURALS

JULIO TENA

CIÈNCIES NATURALS

MIGUEL ÁNGEL GONZÁLEZ

C. SOCIALS

MIGUEL ÁNGEL GALLARDO

C. SOCIALS

ANNA VILANOVA

C. SOCIALS

CARLOS GÓMEZ

C. SOCIALS

MIGUEL ÁNGEL GALLARDO

FILOSOFIA

ESTEL RODRÍGUEZ

EDUCACIÓ FÍSICA

JESÚS DORADO

EDUCACIÓ FÍSICA

PAULA FERNÁNDEZ

ART VISUEL

LAURA PÉREZ

MÚSICA

MAR VIZOSO

MÚSICA

EVA PUENTE

L. ANGLESA

CAROLINA ACHELL

L. ANGLESA

MARLENE KLEIN

L. ANGLESA

MAR VIZOSO

L. ANGLESA

ALBA FIERRO

FRANCÈS

Mª JOSÉ FERRER

ORIENTACIÓ

LORENA SOBRINO

ORIENTACIÓ